How much will it cost?

Your price depends on a number of factors, namely the number of days you order for, the number of meals ordered per day, and whether any extras are added. The price per day is cheaper the longer you order for.

There are two options for payment: upfront or weekly. If you decide to pay weekly it will cost you £1 per day more. Weekly payments are offered on plans over 30 days and over. Find out more on the pricing page here.